Apartamento Penha Beira Mar Beto Carrero World
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών |
| Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες Παρκοκρέβατα Καροτσάκι μωρού | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Apartamento Penha Beira Mar Beto Carrero World με 2 υπνοδωμάτια απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από την παραλία Fortress και έχει θέα στη θάλασσα. Το Μπέτο Καρέρο Γουόρλντ βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ., ενώ το FireWhip απέχει σχεδόν 2,1 χλμ. απόσταση από αυτό το διαμέρισμα 78 τ.μ.
Οι επισκέπτες έχουν ελεύθερη πρόσβαση στη δωρεάν παραλία. Επίσης η Παραλία του Αγίου Μιχαήλ βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με αυτοκίνητο.
Το Apartamento Penha Beira Mar Beto Carrero World διαθέτει σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Για την άνεση των επισκεπτών στο διαμέρισμα υπάρχει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες. Eπίσης, το κατάλυμα προσφέρει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα εξοπλισμένη με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για αυτοεξυπηρέτηση.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ministro Victor Konder13 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Ανελκυστήρας
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Παροχές BBQ
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
- Παρκοκρέβατα
- Καροτσάκι μωρού
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Apartamento Penha Beira Mar Beto Carrero World;
Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Penha Beira Mar Beto Carrero World αποτελεί 73$. - ❓
Στο το Apartamento Penha Beira Mar Beto Carrero World έχει πάρκινγκ;
Το το Apartamento Penha Beira Mar Beto Carrero World παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Ministro Victor Konder από το το Apartamento Penha Beira Mar Beto Carrero World;
Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Ministro Victor Konder απέχει 15 χλμ. από το το Apartamento Penha Beira Mar Beto Carrero World. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το Apartamento Penha Beira Mar Beto Carrero World;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento Penha Beira Mar Beto Carrero World.